Movies
Ratings
12
Land of BadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0