Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0