Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 1.0
Friends Season 2Rated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0