Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0