Movies
Ratings
30- Green DaysRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0