Series
Ratings
164- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
TV Novel: EunhuiRated ★ 3.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5