Titles you rated
BlindnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5