Series
Ratings
15
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
High KickRated ★ 5.0