Titles you rated
LolitaRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.5