Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5