Series
Ratings
76
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5