Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.0