Movies
Ratings
113
Home AloneRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Albert NobbsRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0