Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
TroyRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
300Rated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0