Movies
Ratings
356
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Yu Yu Hakusho: The MovieRated ★ 5.0
Yu Yu Hakusho: The Movie - Poltergeist ReportRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0