Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5