Titles you rated
The MaskRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.0