Series
Ratings
15
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
IRISRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5