Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0