Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Free Willy 3: The RescueRated ★ 4.0
Pete's DragonRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
HookRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 3.5
The Eye 2Rated ★ 2.5
Unholy WomenRated ★ 3.0
Troll HunterRated ★ 1.5
The WolfmanRated ★ 2.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0