Titles you rated
The EmploymentRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5