Movies
Ratings
40
Lights OutRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5