Series
Ratings
11
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0