Movies
Ratings
187
ShrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0