Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0