Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0