Series
Ratings
20- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0