Movies
Ratings
94
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.5