Series
Ratings
55
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5