Movies
Ratings
132
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Elite SquadRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0