Series
Ratings
248
Poker FaceRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 0.5
Family PlanRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Secrets in the LatticeRated ★ 0.5
My Perfect StrangerRated ★ 5.0