Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0- 박정희: 경제대국을 꿈꾼 남자Rated ★ 0.5
Dog DaysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5