Movies
Ratings
245
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0