Movies
Ratings
195
The CoreRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0