Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5