Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0