Movies
Ratings
56
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0