Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5