Movies
Ratings
259
Fists of LegendRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
GoldfingerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0