Titles you rated
The Big PictureRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5