Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0