Series
Ratings
41
SherlockRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5