Movies
Ratings
116
TurboRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
MossRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0