Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0