Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
MahjongRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 2.0
3670Rated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 2.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5