Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 4.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0