Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Man Who Sold His SkinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5