Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 5.0
Wayward PinesRated ★ 4.5
The KillingRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 5.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 5.0