Series
Ratings
86
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Nowhere ManRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0