Movies
Ratings
27
OppenheimerRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5